pro děti

Kdo vládne Vodnářům?

Vodnáři vládnou dvě planety a těmi je Uran a Saturn, které jsou pojmenovány po římských bozích. Obě tyto planety přinášejí do osobnosti tohoto znamení svůj vlastní jedinečný pohled.

Uran dodává tomuto znamení smysl pro nezávislost, zatímco Saturn přináší strukturu a organizaci. Obecně jsou Vodnáři vynikajícími vedoucími týmů, protože umí skvěle organizovat lidi, ale mohou být také tvrdohlaví, pokud jde o změnu přístupu nebo přijetí nových myšlenek. Pro ně je to opravdu jen o tom, aby zůstali věrní sami sobě!

Vodnářská superschopnost, jíž vládnou Saturn a Uran, zahrnuje přemýšlení o minulosti a zároveň vymýšlení, jak se posunout vpřed do budoucnosti. Saturn je planetou času a také vládcem Kozoroha. Uran, objevený přibližně ve stejné době jako elektřina, je planetou vhledů, odhalení a revolucí.

Čtěte také:

Jak se s dětmi bavit o sexu a nahotě? Hlavně upřímně

Chcete se dozvědět více o dalších zajímavostech, módě či špercích nebo drahých kamenech? Podívejte se na náš blog. Můžete si zde například přečíst o různých variantách achátu nebo o vlastnostech hematitu.

Nejnovější články

Reklama

pr článek

Další články autora

Reklama

pr článek